Εικόνα Δηλώσεις Μαθημάτων

Οι δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο 2019-20 θα πραγματοποιηθούν μόνον ηλεκτρονικά από Τρίτη 29/10/2019 έως Παρασκευή 29/11/2019.

Οι φοιτητές πρέπει να συνδεθούν στο https://progress.upatras.gr (χρησιμοποιώντας τους κωδικούς που παρέλαβαν από την Γραμματεία του Τμήματος) ώστε να υποβάλουν ηλεκτρονικά τη δήλωση, επιλέγοντας όσα μαθήματα εμφανίζονται και προσφέρονται στο εξάμηνο τους.

Σημαντικές παρατηρήσεις:

• Όλοι οι φοιτητές πρέπει υποχρεωτικά να υποβάλουν δήλωση μαθημάτων.
  • Για μαθήματα που δεν έχουν συμπεριληφθεί στη δήλωση μαθημάτων δεν επιτρέπεται:
    • η προσέλευση στην εξέτασή τους και η καταχώρηση βαθμολογίας (δεν αποτελεί ευθύνη του διδάσκοντα ο έλεγχος για τη δήλωση μαθημάτων)
    • η δωρεάν παραλαβή συγγραμμάτων μέσω της ηλεκτρονικής υπηρεσίας «Εύδοξος».

Δεδομένου ότι δεν είναι δυνατή η υποβολή δήλωσης μαθημάτων εκπρόθεσμα, παρακαλούμε να φροντίσετε για την υποβολή της δήλωσης μαθημάτων σας αποκλειστικά εντός της αυστηρής προθεσμίας.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος