Εικόνα Ωρολόγιο Πρόγραμμα Χειμερινού Εξαμήνου

Το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων είναι ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ και έχει μόνο το ωράριο της θεωρίας πλην των εξαιρέσεων που αναφέρονται παρακάτω.

Διευκρινήσεις

• Ο προγραμματισμός και η διεξαγωγή των εργαστήριων/φροντιστηρίων θα καθοριστούν αργότερα για να γίνουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για φοιτητές και διδάσκοντες ανάλογα με το πόσοι φοιτητές θα παρουσιαστούν για εγγραφή στα εργαστήρια και ανάλογα με την εξέλιξη του COVID.
  • Τα μαθήματα που είναι με κίτρινο στο αναρτημένο πρόγραμμα προσφέρονται από διδάσκοντες του Τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας και Ιχθυοκαλλιεργειών. Εκτός από το μάθημα της Ζωοτεχνίας που προσφέρεται μόνο στο Τμήμα μας, τα υπόλοιπα γίνονται σε συνδιδασκαλία με το αντίστοιχο Τμήμα. Θα βρείτε το e-class καθενός από αυτά τα μαθήματα στο Τμήμα Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας και Ιχθυοκαλλιεργειών
  • Τα μαθήματα με πράσινο προσφέρονται από το Τμήμα Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής και γίνονται σε συνδιδασκαλία με αυτό. Το e-class του μαθήματος της Γενικής και Ανόργανης Χημείας είναι στο αντίστοιχο Τμήμα.
  • Μαθήματα χωρίς χρώμα διδάσκονται αποκλειστικά για το Τμήμα μας και θα βρείτε το e-class του καθενός από αυτά στο e-class του Τμήματός μας.
  • Μαθήματα που δεν εμφανίζονται δεν έχουν μέχρι στιγμής διδάσκοντα. Κάποια από αυτά θα αναβληθούν για επόμενο εξάμηνο

Μέχρι την Τρίτη το πρωί θα έχουν μπει οι αίθουσες των άλλων μαθημάτων και οι σύνδεσμοι του e-class καθενός από αυτά.

Για τη Δευτέρα 11/10/2021

• Εγγραφές στο εργαστήριο της Βιολογίας: Κεντρικό αμφιθέατρο 9 π.μ
  • Θεωρία Βιολογίας: Κεντρικό Αμφιθέατρο 3μμ
  • ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΑ : 10 π.μ. Μικρό Αμφιθέατρο –δίπλα στη Γραμματεία του Τμήματος
  • Ζωοτεχνία: 2 μμ. Ο χώρος θα ανακοινωθεί με επόμενη ανακοίνωση

Για άλλα μαθήματα του Α΄έτους.

• Οι διαλέξεις στην Γενική και Ανόργανη Χημεία θα αρχίσουν την Τρίτη, 12 Οκτωβρίου 10 πμ.-Μικρό αμφιθέατρο δίπλα στη Γραμματεία του Τμήματος
  • Η Εισαγωγή στην Επιστήμη των Βιοσυστημάτων θα αρχίσει τη Δευτέρα 18/10/2021.